Siyah Noktalar İçin En İyi Ürünler – Siyah Noktalara Karşı En İyi 10 Ürün

Siyah Noktalar İçin En İyi Ürünler – Siyah Noktalara Karşı En İyi 10 Ürün

Yazar: Ebru Bakım Ürünleri

Kadınların güzelliğine gölge düşüren durumlardan birisi de şüphesiz siyah noktalardır. Siyah noktalar vücutta biriken toksinlerin ve kirlerin gözenekler içinde birikmesi sonucunda oluşmaktadır. Peki bu siyah noktaların herhangi bir tedavisi yok mudur? Tabii ki vardır. Piyasada bulunan birçok ürün işe yaramasa da siyah noktalar için en iyi ürünler de bulunmaktadır. Peki nedir bu ürünler? İşte siyah noktalar için en iyi ürünler:

 

1-    Clarisonic Yüz Temizleme Fırçası

Yüz temizleme fırçaları son dönemde oldukça popüler oldu ve iyi ki de popüler oldu. Çünkü siyah noktaları temizleme denince yüz fırçaları gerçekten işe yarıyor. Bir miktar yüz temizleme ile yüzünüze fırça ile yapacağınız bir masaj düzenli uygulamanız şartıyla sizi kısa süre sonra siyah noktalardan kurtaracaktır.

 

2-    Dermalogica Medibac Clearing Skin Wash

Bir yüz temizleme ürünü olan Dermalogica Medibac Clearing Skin Wash isimli ürün siyah noktalar için adeta mucize niteliğinde bir ürün. Salisik asit içeren formülüyle cildi derinlemesine nemlendirirken siyah noktalardan kurtulmanızı sağlayan ürün dünya üzerinde en çok tercih edilenlerden biri.

 

3-    Dr. Jart+ Clear Skin Lover Rubber Mask

siyah noktalar için en iyi ürünler

Kauçuk bir yüz maskesi olan bu ürün yüksek derece konsantre serum içeriyor ve cildi derinlemesine nemlendirirken içerisinde bulunan sağlıklı asitlerle siyah noktaların yumuşamasına ve ortadan kalmasına yardımcı oluyor. Bu maskeyi kullanmak için öncesinde cilt yumuşak yapılı bir cilt temizleyici ile temizlenmelidir. Ardından maske cilde yapıştırılarak paket üzerinde belirtilen süre kadar bekletilmelidir. Maske kullanıldıktan sonra yüzün yıkanmaması gerekmektedir. Bu oldukça önemli bir adımdır.

 

4-    GlamGlow Supermud Clearing Treatment

siyah noktalar için en iyi ürünler

İçerdiği kömür özleri ve sağlıklı asit ile bu ürün de cilt üzerinde bulunan siyah noktaları derinlemesine temizliyor. Siyah noktaları temizlemesinin yanı sıra bu ürünün cildi derinlemesine nemlendirme ve cilde sağlıklı bir parlaklık kazandırma etkisi de bulunuyor.

 

5-    Murad Blackhead and Pore Clearing Duo

siyah noktalar için en iyi ürünler

İki üründen oluşan bu krem siyah noktaları temizlemeye ve siyah noktaların tekrar oluşmaması için gözenekleri sıkılaştırmaya yaramaktadır. Ürünlerden krem formunda olanı cilde maske şeklinde sürülerek bekletildikten sonra yıkanır ve bu sayede cilt siyah noktalardan arınır. Serum formunda olan ise maske uygulandıktan hemen sonra uygulanmalıdır. Serum ise siyah noktaların boşalmasıyla genişleyen gözenekleri sıkıştırır.

 

Etiketler: en iyi siyah nokta ürünleri siyah nokta için ürünler siyah nokta maskesi siyah nokta peelingi siyah nokta ürünleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL