Monteil Cilt Bakım Ürünleri

Yazar: Ebru Cilt Bakımı

Kozmetik sektörü şüphesiz en çok rağbet gören sektörlerden biri. Bunun nedeni kadınından tutun erkeğine kadar herkesin sıklıkla kozmetik ürünlerini tercih etmesi. Piyasada birçok marka bulunuyor ancak bu markaların çoğu herkesin cildine iyi gelmiyor. Hal böyle olunca kişiler alternatif ürünlere yöneliyor. Monteil cilt bakım ürünleri herkes tarafından beğenilen ürünlerden biri. Özellikle hassas ciltlerin kullanımına uygun olan bu ürünler kesinlikle cildi tahriş etmiyor ve alerji yaratmıyor. Peki Monteil cilt bakım ürünleri nelerdir?

 

1-    Moneil Hydro Cell Deep Cleansing Lotion

Bir cilt temizleme solüsyonu olan Monteil Hydro Cell Deep Cleansing Lotion, tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Nazik bir temizleme sunarak cilt üzerinde bulunan tüm ölü derileri ortadan kaldırır ve cilde sağlıklı bir parlaklık sağlar. Ürün şu an 161 TL satış fiyatıyla raflarda yerini alıyor.

 

2-    Monteil Hyrdro Cell Age Defence Eye Creme

Monteil Hydro Cell Age Defence Eye Creme, tüm cilt tipleri için kullanıma uygun olan bir göz çevresi kremidir. Özellikle yaşlanmanın ilk belirtilerinden olan kaz ayaklarına ve derin kırışıklıklara etki ederek yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırır. Ürün şu an 132 TL satış fiyatıyla raflarda ki yerini alıyor.

 

3-    Monteil Acti-Vita Gold Serum

Monteil cilt bakım ürünleri

Monteil Acti-Vita Gold Serum isimli ürün adından da anlaşılacağı üzere içeriğinde saf altın barındırıyor. Bu ürün cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyor ve yüz üzerinde oluşan ve yaşlanma belirtisi olan kırışıklıklara anında müdahale ederek daha genç ve parlak bir cilt sunuyor. Ürün 380 TL fiyatıyla raflarda yerini alıyor.

 

4-    Monteil Caviar Ampoules

Monteil cilt bakım ürünleri

Monteill Caviar Ampules, ampul şeklinde olan bir ürün ve içeriğinde saf havyar özleri bulunduruyor. İçeriğindee bulunan havyarlar cildi oksijen ile besliyor ve daha temiz bir cilt sağlıyor. Cilde enerji vererek yeni hücre oluşumunu destekliyor ve daha elastik bir cilt sağlıyor. Monteil Caviar Ampoules’in şu an ki satış fiyatı ise 262 TL.

 

5-    Monteil Acti-Vita Moisture Losyon

Monteil cilt bakım ürünleri

Monteil Acti-Vita Moistre Losyon, hassas ve kuru ciltler için uygun olan bir nemlendirici. Ürün günlük kullanıma uygundur ve cilt rutinine eklenebilir. İçeriğinde bulunan değerli yağ ve mineraller ile cildi derinlemesine nemlendirir ve besler. Ayrıca cildin yaşlanmasını da geciktirir. Makyaj öncesi baz olarak kullanıma uygundur. Ürün, 168 TL satış fiyatı ile raflarda yerini alıyor.

 

Etiketler: monteil monteil cilt bakım ürünleri monteil krem


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL