Mankenlerin Güzellik Sırları Nelerdir

Mankenlerin Güzellik Sırları Nelerdir

Yazar: Ebru Genel

Ünlü mankenler her daim ışıl ışıl görünmeleriyle bilinirler. Bu iyi görüntülerinin altında yatan sebep yaşam tarzları ve uyguladıkları yöntemlerdir. Magazin programlarında görürüz, ünlü isimler güzellik sırlarını, diyet tüyolarını, günlük rutinlerini paylaşmaktadır. Bu programlar neticesinde çoğu insan mankenlerin güzellik sırları nelerdir sorusunu sıklıkla sormaktadır. Sizler için en işe yarayan yöntemleri derledik. İşte mankenlerin güzellik sırları:

Miranda Kerr

Victoria Secret defilesinde her daim aranan isimler arasında olan dünyaca ünlü model Miranda Kerr, bütün bu güzelliğini organik cilt ürünlerine bağlı olduğunu söylüyor. Miranda Kerr, cildine tamamen organik ürünlerle peeling yapıyor, ölü derilerden arındırdığı cildini yine organik nemlendiricilerle nemlendiriyor. Gebelik sürecinde çatlak oluşmaması için kuşburnu yağı kullandığını söyleyen Miranda Kerr, cildine belirli aralıklarla oksijen bakımı yaptırmayı ihmal etmediğini de belirtiyor.

Doutzen Kroes

Mankenlerin güzellik sırları listesinde ikinci isim yine bir Victoria Secret meleği. Doutzen Kroes iki kez anne olmasına rağmen pürüzsüz ve fit vücudu ile tanınıyor. Ünlü Fransız markalarının ürettiği ürünleri seçen Kroes, günlük cilt bakımını asla atlamıyor. Günlük olarak cilt temizleme, nemlendirme ve peeling işlerini yapan Kroes ayrıca saçları için Hint yağı kullandığını da söylüyor.

Barbara Palvin

En ünlü mankenler arasında olan Barbara Palvin, güzelliğini süte borçlu olduğunu açıklıyor. Her gün 2 kere yüzünü yıkayan Barbara Palvin, cildine süt ile bakım yaptığını ve her gün süt tükettiğini de ekliyor. Ayrıca büyükannesinin özel olarak verdiği güzellik tüyosunu uyguladığını söyleyen Palvin, bu tüyonun her gün yatmadan önce cildine süt sürmek olduğunu söylüyor.

Cindy Crowford

Yine Victoria Secret isimlerinden biri olan Cindy Crowford, cildi için düzenli olarak günde en az 3 litre su içtiğini, egzersizi asla es geçmediğini, sigara ve alkolden uzak durduğunu ve düzenli olarak cilt bakımı yaptırdığını söylüyor. Crowford’un günlük cilt bakımı şu şekilde: ünlü model kalkar kalmaz cildini yıkadığını, peeling yaptığını ve doğal nemlendiricilerle cildini nemlendirdiğini söylüyor. Cindy Crowford ayrıca düzenli olarak salyangoz içeren cilt bakımı yaptırdığını da ekliyor. Çoğu kişiye iğrenç gelse de salyangoz özlü cilt bakımlarının çok işe yaradığı Cindy Crowford sayesinde ortada.

Etiketler: güzellik kürleri güzellik sırları mankenlerin güzellik sırları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL