Kırışıklık Kremleri Nelerdir?

Kırışıklık Kremleri Nelerdir?

Yazar: Ebru Genel

Kırışıklık Kremleri

Herkes ömründe bir defa kırışıklık kremleri konusunu araştırmıştır ve bu kremlere ihtiyacı olacağını bilir. Bu kremler, birçok fiyat skalasında ve çeşitte olabilir. Gün gelince herkes bu kremleri kullanmaya ihtiyaç duyabilir. Yaş geçtikçe insanın yüzünde beliren ince çizgiler ve kaz ayakları insanın moralini bozar. Kırışıklıklar sadece yaş almanın değil kötü bakım, hava şartları ve sigara gibi birçok etkenden dolayı genç yaşlarda da oluşabilir.

Kırışıklık kremleri, lazer gibi pahalı tedavilerin yanı sıra kullanımına çokça başvurulan ucuz ve faydalı yöntemlerdir. Peki en iyi kremler nelerdir? Bu kremler hangi aşamadan sonra etkisini gösterir gibi soruları merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Kırışıklık Kremleri
Kırışıklık Kremleri

En İyi Kırışıklık Kremleri

Piyasada birçok krem bulunmaktadır ve bu kremlerin çokluğu kişileri kararsızlığa itmektedir. Kırışıklık kremi seçerken başvurulması gereken en iyi yöntem daha önce kullanan kişinin yorumlarında faydalanmaktır. En iyi ve sağlıklı sonucu bu şekilde alabilirsiniz. Ayrıca bu kremler çok çeşitli olduğundan herkeste aynı etkiyi göstermesi beklenemez. Aynı markanın birden fazla ürününe rastlayabilirsiniz. Bu nedenle kremlerin içeriğini okumakta da fayda vardır. İşte sizin için en iyi kremlerden oluşan bir liste:

  • Loreal Paris Revitalift Anti Age Gündüz Kremi: Bir Fransız markası olan Loreal, kozmetik sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. Loreal’in bu kırışıklık karşıtı gündüz kremi her cilt tipine uygun ve düzenli kullanımda etkisini hızlıca gösteren bir üründür.
  • Diadermine Kırışıklık Karşıtı Günlük Bakım Kremi: Cilt sağlığı ile tanınan Diadermine, kırışıklık karşıtı bakım kremlerinin faydası ile de bilinmektedir. Doğal özlerden oluşan bu gündüz kremi düzenli kullanımda etkisini göstermektedir.
  • Vichy Liftactiv Supreme Cream: Bir diğer kozmetik devlerinden biri olan, ülkemizde çok olmasa da yurt dışına popülerliğini sürdüren Vichy markasının bu ürünü de denenmeye değer. Ürünün kullanıcı yorumları oldukça iyi olduğunu belirtmeliyiz.
  • Dermalogica Dynamic Skin Recovery: Cildi derinlemesine nemlendiren ve uzun süre nemli kalmasını sağlayan kırışıklık kremi, anti aging etkisinin yanı sıra güneşin zararlı UV ışınlarından da cildi korumaktadır. Kırışıklığın en önemli etkenlerinden olan güneş ışınından cildi koruyarak em mevcut kırışıklıkları ortadan kaldırır, hem de yeni kırışıklıkların oluşmasını önler.
  • Filorga Nctf Reverse Supreme Regenerating Cream: İçeriğinde ki A, E vitaminleri ve Shea yağı sayesind cildin ihtiyaç duyduğu yararlı besinleri cilde sağlar. Kırışıklık kremleri arasında en etkililerinden biri olarak gösterilen krem ayrıca cildi sıkılaştırır ve dolgun bir görünüm sağlar.

Kırışıklık Kremleri Nasıl Kullanılır?

Eğer mevcut kırışıklıklara sahipseniz ve bir krem edindiyseniz kırışıklık kremleri nasıl kullanır sorusunun cevabını bilmeniz gerekmektedir. Öncelikle belirtmek gerekir ki kremlerin kullanımı değişiklik göstermektedir. Gündüz veya gece kullanım için ayrı kremler bulunmaktadır. Eğer elinizde ki bir gündüz kremi ise temiz cildinize sabahları kremi uygulamalısınız. Bir gece kremine sahipseniz temiz cilde uyumadan önce uygulanması tavsiye edilmektedir. Üstünde ne zaman kullanılması gerektiğine dair bir ibare bulunmayan kırışıklık kremleri de vardır. Bu kremler günde 2 kere olmak üzere cilde doğrudan uygulanabilir. Daha net bir cevap almak için kesin cevabı yine de eczacınızdan veya doktorunuzdan alabilirsiniz.

 

Etiketler: 2020 kırışıklık kremleri en iyi kırışıklık kremleri kırışıklık kremleri kırışıklık kremleri 2020 kırışıklık kremleri nelerdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL