Göğüs büyütme masajı nasıl yapılır?

Göğüs büyütme masajı nasıl yapılır?

Yazar: Ebru Vücut Bakımı

Göğüs büyümek için tercih edebileceğiniz birçok yöntem vardır. Bunlarda en etkili ve doğal olan göğüs büyütme masajı olarak bilinmektedir. Birkaç ufak ipucu ile, şikayetçi olduğunuz göğüs büyüklüğünü arttırma şansına sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı bir çok göğüs büyütme masajı bulunaktadır. Sadece masaj değil, bunun yanında bitkisel göğüs büyütme karışımları da sizlere bu süreçte oldukça yararlı olacaktır.

Göğüs büyütmek için sadece masaj değil aynı zamanda bitkisel göğüs büyütme karışımlarının da oldukça etkili olduğundan söz etmek mümkündür. Doğal yöntemler aynı zamanda sağlıklı olduğu için, kişiler için herhangi bir zarar teşkil etmez. Bunu yanında uzun vadede sonuç verdiği için bir süre beklemek gerekebilir. Sabırlı olanız ve düzenli olarak her gün masaj yapmanız önerilir.

Göğüs büyütme masajı için bir çok farklı bakım bağını kullanabilirsiniz. Bu bakım yağlarını aktarlardan temin etmeniz mümkündür. Burada önemli olan nokta, güvenilir markaların ürünlerini kullanmaktır. Aksi halde istenmeyen sonuçlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Dikkatli olmanız halinde, istemediğiniz sorunlar ile karşı karşıya kalmanız mümkündür. Masajlar esnasında, sitemizde yer alan yazılardan destek almanız mümkündür. Sizlere göğüs büyütme masajları nasıl yapılır hakkında geniş bir yazı hazırladık. Bu yazımızı okuyarak siz de istediğiniz göğüs büyüklüğüne sahip olabilirsiniz.

Göğüs Büyütme Masajı Nasıl Yapılır?

  • Göğüs büyütme masajı için en etkili yağların başında lavanta yağı gelmektedir. İlk olarak lavanta yağını sürdüğünüz göğüslerinizi masaj için hazır hale getirmeniz gerekiyor. Bu masaj tekniğinde ilk olarak yapmanız gereken sağ elinizi sağ göğsünüze, sol elinizi ise sol göğsünüze yerleştirmek ve dıştan ovalama işlemi yapmaktır. İki elin aynı hareket etmesi gerekiyor. Bunun için ellerin aynı anda dıştan içer doğru hareket etmesine dikkat etmelisiniz. Aynı işlemleri içten dışarı doğru da yaparak, gün içinde belirlediğiniz sayıda düzenli olarak bu işlemi yapabilirsiniz.
  • Portakalı yağı da, göğüs büyütme masajı için ideal yağlardan biri olarak dikkat çekiyor. Masaja başlamadan önce portakal yağını göğüslerinize sürmeniz gerekiyor. İlk başta avuç içiniz ile göğüs bölgenizi çok sıkmadan kavramanız gerekiyor. Sonrasında avuç içiniz ile göğüs bölgesine yavaş bir şekilde bastırarak yukarı aşağı hareket ettirmelisiniz. Bu masaj hareketlerini 2’şer dakika boyunca her iki göğsünüze yapmanız etkili olacaktır.
  • Masaj çeşitleri arasında en dikkat çekici olan buzlu su tekniğidir. Bu masaj tekniğinde, diğerlerinden farklı olarak bakım yağı kullanmanız gerekmez. Buzlu suyu bir kabın içinde hazır olarak beklettikten sonra, ellerinizi buzlu suya batırıp çıkartarak, göğüslerinize sert olmadan yavaşça bastırarak sıkmanız gerekiyor. Dairesel hareketler yaparak masajı tamamlayabilirsiniz. Hareketi tekrar etmeden önce sürekli olarak ellerinizi buzlu suya batırın.
  • Havlu yardımı ile yapacağınız masaj da oldukça etkili olacaktır. Ellerinizi göğüs hizasında dik olarak tutmanız gerekiyor. Sonrasında havluyu sağa ve sola kıvırarak göğüs kaslarınızı çalıştırabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda göğüs büyütme masajları hakkında detaylı bilgiler aktarmaya çalıştık. Siz de bu yöntemleri uygulayarak istediğiniz göğüs ölçülerine sahip olabilirsiniz. Azimli ve kararlı olmak bu konuda önemli iki etken olarak dikkat çekiyor. Her konuda olduğu gibi, bu konuda da yeterli azim ve kararlılığı kendinizde buluyorsanız, bunu yapmak için karşınızda hiçbir engel yoktur. Son zamanlarda piyasada göğüs büyütmek için satılan bir çok ürün ortaya çıkmıştır. Bu ürünleri kullanmadan önce referanslarını okumanız gerekiyor. Bir çoğu sağlıksız olan bu ürünler zamanla istenmeyen sonuçların meydana gelmesine neden olabilir. Bu durumlar ile karşı karşıya kalmamak için dikkatli olmanız gerekmektedir.

Etiketler: göğüs büyütme masajı göğüs büyütme masajları gögüs büyütme masajları nasıl yapılır resimli göğüs masajı meme büyütme masajı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL