En İyi Ruj Markaları ve Fiyatları

En İyi Ruj Markaları ve Fiyatları

Yazar: Ebru Makyaj ve Parfüm

En İyi Ruj Markaları ve Fiyatları

Rujlar şüphesiz makyaj çantalarının vazgeçilmezidir. Ancak bu dönemde herkes istediği gibi bir ruj bulamadığından yakınmaktadır. Bu devrede herkes en iyi ruj konusunu araştırmaktadır. Bilindiği üzere ruj seçerken dokusu, yapısı, rengi gibi tüm etkenler göz önünde bulundurulmalıdır. Rujun fiyatı da oldukça önem arz etmektedir. Sizin için en iyi ruj markaları ve fiyatları bulunan bir liste hazırladık. İşte o liste:

Loreal Paris İnfaillible Matte Crayon

Loreal Paris markasının kalem formunda olan bu ruju, mat rengi ve geniş renk skalasıyla şimdiden kadınların makyaj çantasında yerini almış durumda. Yoğun bir renge sahip olan rujlar ayrıca formu nedeniyle oldukça pratik bir şekilde uygulanabiliyorlar. Ayrıca içeriğinde bulundurduğu joboba yağı ve E vitamini sayesinde dudaklara canlı renkler kazandırırken bakım da yapıyor. Loreal Paris İnfaillible Matte Crayon ürününü 29.90 TL’ye satın alabilirsiniz.

Maybelline New York Super Stay Matte Ink

Maybelline New York markasının likit formunda bulunan mat rujları o kadar da yeni değil. Uzun zaman önce raflarda yerini alan bu ürün o kadar çok sevildi ki günümüzde bile en iyi ruj markaları ve fiyatları listesinde yerini alıyor. Süper mat bitişli olan bu ruj, ayrıca en az 16 saat kalıcılık vadediyor. Maybellin New York markasının en sevilen ruju olan Super Stay Matte Ink ürününü 34,95 TL’ye satın alabilirsiniz.

NYX Professional Makeup Shout Loud

Klasik ruj formunda olan NYX Professional Makeup Shout Loud, yoğun rengi ve mat bitişi ile çok sevilen rujlardan biri oldu. Bu ürün ayrıca 4 saat boyunca dudakları nemlendirme ve uzun süre kalıcılık da vadediyor. Oldukça geniş bir renk skalasına sahip NYX Professional Makeup Shout Loud ürününü 55,99 TL’ye satın alabilirsiniz.

YSL Beauty The Slim Matte

Ekstra mat bitişiyle ile dudaklarda adeta bir deri hissi yaratan YSL Beauty The Slim Matte ürünü de çok sevilen rujlardan biri oldu. Kare şekli ile kolay sürülebilen kremsi bir formüle sahip olan YSL Beauty The Slim Matte, ayrıca içerdiği doğal yağlarla dudaklara canlı renkler sağlarken bakım da yapıyor. YSL Beauty The Slim Matte ürününü 320 TL’ye satın alabilirsiniz.

Maybelline New York Color Sensational

En iyi ruj markaları ve fiyatları listesinde Maybelline new york markasının ikinci ürünü Color Sensational da yer alıyor. Süper mat bitişli ruj klasik forma sahip. Ürünün kullanıcı yorumları da oldukça iyi. Ayrıca ürün uzun süre kalıcılık da vadediyor. Maybelline New York Color Sensational ürününü 29,90 TL’ye satın alabilirsiniz.

Armani Beauty Rouge D’Armani Matte

Armani Beauty Rouge D’Armani Matte ruj klasik formunun aksine beklenmeyecek bir matlık sağlıyor. Ekstra mat ve sıcak tonlardan hoşlanan kişilerin bayılacağı bu ürün de listede yer almaya hak kazandı. 18 saate kadar dudaklarda kalıyor ve silinmiyor. Oldukça geniş renk skalasına sahip Armani Beauty Rouge D’Armani Matte ürününü 335 TL’ye satın alabilirsiniz.

 

“En İyi Fondöten Markaları ve Fiyatları” isimli makalemizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler: en iyi ruj en iyi ruj markaları ve fiyatları en iyi rujlar ruj


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL