En İyi Oje Markaları Nelerdir?

En İyi Oje Markaları Nelerdir?

Yazar: Ebru Genel

Eğer siz de parmaklarınızı süslemekten zevk alıyorsanız, en iyi oje markaları nelerdir sorusuna yanıt arıyor olmanız muhtemel. Bazı kalitesiz ve kalıcı olmayan oje markaları ödediğiniz paraları hak etmez. Ancak bu gene de en iyi oje, en kalıcı oje olduğu anlamına gelmez.

Kadınların kozmetik ürünlerine düşkünlüğünü herkes bilir. Renk renk rujlar, farlar, fondötenler derken asla vazgeçilmeyen kozmetik ürünlerinden biri de şüphesiz ojelerdir. Ojeler çok hoş görünmesine ve kullanışlı olmasına rağmen tırnaklara birçok zararı da bulunmaktadır. Ojeler tırnaklarda güçsüzlüğe, kırılmalara ve sararmalara neden olabilir. Bu nedenle kaliteli ojeler tercih edilmesi bir hayli önemlidir. Hal böyle olunca kadınlar sıklıkla en iyi oje markaları nelerdir sorusunu araştırmaktadır. Peki En kalıcı oje markaları ve en iyi oje markaları nelerdir?

1-     Pastel

Pastel ojeler piyasada oldukça uzun süre varlar ve dikkat çekici ambalajları olmadığından pek tercih sebebi olmayabiliyorlar. Ancak oldukça geniş renk skalası ve kalıcılığı ile kullananların bir hayli memnun kaldığı oje markası olan Pastel, ayrıca rakiplerine göre çok daha az kimyasal içeriyor.

2-     Sally Hansen

En İyi Oje Markaları Nelerdir

Pek bilinmeyen oje markalarından biri olan Sally Hansen, sağlıklı oje markalarından yalnızca birisi. Sally Hansen markası rakip markalara oranla toksik trio içermemektedir. Bu nedenle bu ojenin kullanılması tırnaklara hiçbir zarar vermez ve diğer ojeler gibi tırnaklarda kırılma, güçsüzlük ve sararma gibi yan etkileri bulunmaz.

3-     China Glanze

En İyi Oje Markaları Nelerdir

Yine bilinmeyen oje markalarından biri olan China Glanze markasının en belirgin özelliği kalıcı olmasıdır. Kullananlar bu ojenin aseton ile zar zor çıktığını belirtiyor. Ayrıca diğer ojelere göre çok daha az kimyasal madde içeriyor. Bu ojenin fiyatı ise yaklaşık 18 TL olarak satışa sunuluyor.

4-     Wet’n Wild

En İyi Oje Markaları Nelerdir

Wet’n Wild daha çok makyaj malzemeleri ile bilinen bir marka olsa da ojeleri konusunda kullanıcılar tarafından oldukça iyi geri dönüşler alıyor. Ayrıca bu oje markasının oldukça geniş bir renk skalası da bulunuyor. Zararlı maddeleri içermesinin yanı sıra renk konusunda diğer ojelerden biraz daha geri kalıyor ancak en kalıcı oje hangisidir diye soracaksanız sizin için tavsiye edilebilir.

5-     Zoya

Zoya markalı ojeler biraz daha pahalı. 35 ila 40 TL dolaylarında seyrediyorlar. Zoya ojelerin bu fiyatlarının nedeni ise içeriğinde hiçbir şekilde zararlı madde barındırmamaları. Bu ojeleri alerjisi olanların ve hamile kadınların dahi kullanılabileceği iddia ediliyor. En iyi oje markası hangisidir arayışında olanları tatmin edecek derecede kalitelidir.

6-     Butter London

Butter London markası da yine bilindik ve kaliteli oje markalarından birisi. Mükemmel şişe tasarımına sahip olan Butter London markası ayrıca içeriğinde bulunmayan zararlı maddeler ve sürüş kolaylığı ile de biliniyor.

 

Güneşin zararlı etkilerinden korunun! En İyi 5 güneş Kremi Markası burada.

Etiketler: en iyi oje markaları en iyi oje markaları hangileri en iyi oje markaları nelerdir en kaliteli oje markaları en kalıcı oje markaları en pahalı oje markaları hangi oje markaları kalıcıdır kaliteli oje markaları kalıcı oje markaları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL