En İyi Fondöten Markaları ve Fiyatları

En İyi Fondöten Markaları ve Fiyatları

Yazar: Ebru Makyaj ve Parfüm

En İyi Fondöten Markaları ve Fiyatları

Fondöten şüphesiz ki bir makyajın tamamlayıcısıdır. Özellikle problemli bir cilde sahip olanlar ve yüzünde lekeler bulunan kişiler sıklıkla fondöten kullanmayı tercih etmektedir. Fondöten kullanmayı seven kişiler cilt tiplerine uygun ve istediğine göre fondöten bulamamaktan yakınmaktadırlar. Bu nedenle en iyi fondöten markaları ve fiyatları sıklıkla araştırma konusu olmuştur.

Kullanıcı yorumlarını ve fondöten içeriğini göz önünde bulundurarak sizin için en iyi fondöten markaları ve fiyatları konusunu araştırarak bir liste hazırladık. İşte en iyi fondöten markaları ve fiyatları:

Note BB Krem

Yoğun kapatıcılığa sahip Note BB Krem aslında adından da anlaşılacağı üzere bir BB krem olsa da pekte BB krem gibi değil. Daha çok fondöten olarak kullanılan bu kremin az miktarı bile iyi kapatıcılık sağlıyor ve cilt tonunu eşitliyor. Note BB Krem’i yağlı cilt tipine sahip olan kişilerin kullanması çok fazla tavsiye edilmez. Bu ürün genellikle kuru ve normal cilt tipine sahip kişiler tarafından kullanılır. Note BB Krem’i 34,95 TL’ye satın alabilirsiniz.

Fenty Beauty Pro Filtre Fondöten

Saten bir formüle sahip olan Fenty Beauty markasının bu ürünü, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmekte ve stok yapılmakta olan bir ürün. Mat formülü ile kusursuz bir cilt görünümü sağlayan fondöten ayrıca çizgilenme, oksitlenme gibi problemler yaratmamaktadır. Ayrıca Fenty Beauty markasının bu ürünü tüm cilt tipleri için uygundur. Fenty Beauty Pro Filtre Fondöten ürününü 329 TL’ye satın alabilirsiniz.

Nars All Day Luminous Weightless Fondöten

Adından da anlaşılacağı üzere ağırlığı olmayan ve tüm gün ışıltılı görünüm sağlayan bu saten formlu fondöten, Nars markasının en çok satan ve en tercih edilen ürünlerinden biridir. Oldukça hafif ve ince yapılı formülüyle orta kapatıcılık sağlayan ürün, tüm cilt tipine sahip kişiler tarafından kullanılabilir. Nars All Day Luminous Weightless Fondöten ürününü 395 TL’ye satın alabilirsiniz.

Dior Airflash Spray Fondöten

En az yukarıda bahsedilen fondöten kadar hafif bir ürün olan Dior Airflash Spray Fondöten, bildiğiniz likit yapılardan biraz farklı. Sprey formunda olan bu fondöten sayesinde cilde püskürtülerek uygulanır ve kolayca dağıtılır. Hafif bir fondöten olan ürün orta kapatıcılık sağlar ve uzun süre kalıcıdır. Dior Airflash Spray Fondöten ürününü 199 TL’ye satın alabilirsiniz.

Givenchy Matissime Velvet Likit Fondöten

Her ürünü güzel olan Givenchy, son çıkardığı ürünlerden biri olan Givenchy Matissime Velvet Likit fondöten ürünü ile de tüm beğenileri toplamıştır. Kadifemsi dokusu ile aslında mat bir fondöten olan ürün, mat olmasına rağmen ışıl ışıl ve sağlıklı bir cilt görünümü sağlıyor. Givenchy Matissime Velvet Likit Fondöten orta-iyi kapatıcılığa sahip bir ürün. Bu föndöteni 434 TL’ye satın alabilirsiniz.

YSL All Hours Fondöten

En iyi fondöten markaları ve fiyatları listesine YSL markasının All Hours Fondöten ürününü katmazsak olmaz. Oldukça iyi yorumlar alan bu ürün, orta-iyi kapatıcılığa sahiptir. YSL All Hours Fondöten, ayrıca her cilt tipine uygundur. YSL All Hours Fondöteni 410 TL’ye satın alabilirsiniz.

Estee Lauder Double Wear Fondöten

Listemizin sonunda yer alan Estee Lauder Double Wear fondöten, şüphesiz bu listenin en beğenilen fondötenlerinden biridir. Estee Lauder Double Wear fondöten, yüksek kapatıcı özelliği sayesinde özellikle problemli cilde sahip olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Her cilt tipine uygun olan fondöten mat yapısı sayesinde cildi genç göstermesinin yanı sıra matlıktan beklenmeyen bir ışıltı da veriyor. Estee Lauder Double Wear Fondöten ürününü 379 TL’ye satın alabilirsiniz.

Etiketler: en iyi fondöten en iyi fondöten markaları en iyi fondöten markaları ve fiyatları fondöten fiyatları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL