En İyi Erkek Parfümleri ve Fiyatları

En İyi Erkek Parfümleri ve Fiyatları

Yazar: Ebru Makyaj ve Parfüm

Eğer bir parfüm satın alacaksanız büyük ihtimalle en iyi erkek parfümleri ve fiyatları konusunda bir araştırma yapacaksınızdır. Sizi bu zahmetten kurtarmak için en iyi erkek parfümleri ve fiyatları konusunda bir liste hazırladık.

Piyasada birçok parfüm var ve eğer seçim yapmakta zorlanıyorsanız her parfümün kokusu git gide daha çok aklınızı karıştırabilir. Sonunda da hiçbir şey satın almamaya karar verebilirsiniz. Genellikle en çok satılan parfümler dünyaca ünlü markaların çıkardığı ve en iyi kokuya sahip parfümlerdir. İyi bir parfüm için uzun bir araştırma yapmanız gerekmektedir. İşte sizin için hazırladığımız en iyi erkek parfümleri ve fiyatları listesi:

Davidoff Cool Water

Davidoff Cool Water isimli parfüm oldukça eski. Ürün 1988 yılında piyasaya sürülmüş ve o günden beri en çok satılan parfümler listesinden hiç düşmemiş. Parfüm kişniş, nane, portakal, biberiye ve lavanta özlerinin uzun süre harmanlanmasıyla elde ediliyor. En çok satılan parfümlerden biri olan Davidoff Cool Water ürününün fiyatı günümüzde 155 TL olarak satışa sunuluyor.

Prada Luna Rossa Sport

Prada Luna Rossa Sport ürünü 2012 yılında piyasaya sürülmüş bir ürün. Çıkış yılından itibaren 8 yıl geçmesine rağmen bu parfüm de en çok satılanlardan biri. Parfüm zencefil, ardıç ve lavanta çiçeklerinin üst notalarını içeriyor. Prada Luna Rossa Sport ürününü 555 TL olarak günümmüzde satışa sunuluyor.

Versace Dylan Blue

Versace markası şüphesiz hiçbir zaman parfüm listelerinden düşmeyen markalardan biri. Versace markasının birçok parfümü bulunmaktadır ancak en popüler ve en çok satılan ürünü Versace Dylan Blue isimli parfüm. Parfüm greyfurt, bergamot ve incir yaprağı özleri içeriyor. Versace Dylan Blue isimli parfümün günümüzde ki satış fiyatı 511 TL.

Jean Paul Gaultier Ultra Male

En iyi erkek parfümü ve fiyatları listesinde son ürün Jean Paul Gaultier Ultra Male ürünü. Bu ürün de oldukça eski. Parfüm piyasaya 1995 yılında sürülmüş ve hala en çok satılan parfümlerden biri. Vanilya, kakule, ağaç, kehribar, bergamot ve pelin otu özlerini içeren parfümün kokusu oldukça iyi ve kalıcı. Jean Paul Gaultier Ultra Male isimli ürün 706 TL olarak satışa sunuluyor.

 

Etiketler: en iyi erkek parfümleri en iyi erkek parfümleri ve fiyatları


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL