En İyi 5 güneş Kremi Markası

En İyi 5 güneş Kremi Markası

Yazar: Ebru Vücut Bakımı

Güneş ışınları genellikle yararlı olarak bilinse de uzun vadede güneş ışığına maruz kalmak cilde sadece zarar sağlamaktadır. Güneş ışınlarının zararları arasında güneş yanıkları, çeşitli güneş yanıkları ve hatta cilt kanseri de yer almaktadır. Özellikle yaz ayları ve öğlen saatlerinde dışarı çıkan kişilerin mutlaka güneş kremi kullanması gerekmektedir. Sizler için en iyi güneş kremi markaları konusunu detaylı bir şekilde araştırdık. İşte en iyi 5 güneş kremi markası:

 

1-    Lancaster Sun Sensetive

50 faktör derecesiyle yüksek koruma sağlayan Lancaster Sun Sensetive güneş kremi, en iyi güneş kremi markaları listesinde ilk sırada yer alıyor. Bu krem cildi güneşin zararlı ışınlarından korumasının yanı sıra cilt üzerinde bulunan mevcut güneş yanıklarının da acısını azaltıyor ve tahrişi engelliyor.

 

2-    Lancaster Sun Beauty

Lancaster markasının bir diğer ürünü olan Sun Beauty isimli ürün, 30 faktör derecesiyle orta koruma sağlayan iyi bir üründür. Güneşin dünyaya dik olarak düştüğü öğlen saatlerinde kullanılması tavsiye eder. Ayrıca plajların vazgeçilmez ürünlerinden olan Lancaster Sun Beauty, içeriğinde bulunan bronzlaşmaya yardımcı doğal yağlarla cilde sağlıklı, parlak ve eşit bir bronzluk sağlıyor.

 

3-    Shiseido Clear Stick UV Protector SPF50+

Shiseido Clear Stick UV Protector SPF50+ isimli üründe en iyi güneş kremi markaları arasında yer alıyor. Bu ürün alışılagelmiş krem veya jel yapısında değil. Stick bir güneş koruyucusu olan bu ürün aynı koltukaltı roll on formuna sahip. Bu durum sürümünü biraz zorlaştırsa da cilde eşit şekilde ürün dağılımı sağlayarak herhangi bir yerin açıkta kalmasını önlüyor.

 

4-    Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Kremi SPF 50

en iyi güneş kremi markaları

Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut kremi SPF 50 isimli ürün de 50 faktör derecesiyle yüksek koruma sağlayan güneş koruyucu ürünlerden biri. Genellikle yüz üzerinde kullanılan ürün vücut için de kullanılabilir. Yüz için kullanılmasının nedeni bu güneş koruyucu kremin ayrıca yaşlanma karşıtı özelliğinin olması. Bu nedenle ürün çocukların kullanımına pek uygun değil.

 

5-    Vichy Capital Soleil Mattifying SPF 50+

en iyi güneş kremi markaları

Dünyaca ünlü cilt bakım markalarından biri olan Vichy, güneş kremi konusunda da oldukça başarılı ürünler üretiyor. Vichy Capital Soleil Mattifying SPF 50+ isimli ürün yalnızca yüz kullanımına uygun ve makyaj öncesinde baz olarak da kullanılabiliyor. Bu ürün cilde mat bir görünüm sağlıyor ve 50 faktör derecesiyle cilde yüksek koruma sağlıyor.

 

 

 

 

Etiketler: 30 faktör güneş kremleri 50 faktör güneş kremleri en iyi güneş kremi markaları en iyi güneş kremleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL