En Etkili El Kremleri – Soğuk Havalarda Kullanabileceğiniz El Kremleri

En Etkili El Kremleri – Soğuk Havalarda Kullanabileceğiniz El Kremleri

Yazar: Ebru El ve Ayak Bakımı

Vücudun bakımı en çok ihmal edilen kısımlarından biri de şüphesiz ellerdir. İnsanlar, sürekli her işte ellerini kullanır ve bu sayede en çok yıpranan ve en çok bakıma ihtiyaç duyan organ eller olur. Özellikle kış aylarında zorlayıcı hava şartların ellerin ekstra yıpranmasına, kurumasına ve çatlamasına neden olabilir. Hal böyle olunca kişiler en etkili el kremleri konusunu araştırmaktadır.

Piyasada birçok el kremi bulunmaktadır ve bu el kremi herkesin cildine iyi gelmeyebilir. Bu nedenle el kremi ya da herhangi kozmetik bir ürün satın alınırken kullanıcı yorumlarını okumak oldukça önemlidir. Peki kullanıcı yorumları oldukça iyi olan en etkili el kremleri nelerdir?

 

Burst’s Brees Kuru ve Çatlamış Eller İçin Krem

Burts Brees markalı el kremi kullanıcı yorumları oldukça iyi olan ve isminde de belirtildiği gibi kuru ve çatlamış eller için üretilmiş bir kremdir. İçerisinde bulunan değerli yağlar sayesinde elleri derinlemesine nemlendirir ve kısa sürede onarır. Burt’s Brees kuru ve çatlamış eller için krem ürünü şu an 53 TL fiyatıyla raflarda yerini alıyor.

 

Yves Rocher Peelingli El Bakım Yağı

en etkili el kremleri

Oldukça uygun fiyatıyla raflarda yerini alan bu el bakım kremi içeriğinde bulunan peeling özleri sayesinde el üzerinde bulunan ölü derileri ortadan kaldırıyor ve yumuşak bir ele sahip olmanızı sağlıyor. Yves Rocher peelingli el bakım yağı isimli ürünün fiyatı şu an 14 TL.

 

Neutrogena El Kremi

en etkili el kremleri

Neutrogena markasının kremler konusunda ne kadar başarılı olduğunu herkes bilir. Bu ürün de derinlemesine nemlendirme özelliği sayesinde yumuşak ellere sahip olmanızı sağlıyor. Neutogena el kremi ürünü şu an 15 TL fiyatıyla raflarda yerini alıyor.

 

Vaseline Yatıştırıcı El Kremi

en etkili el kremleri

Vaseline markasının her ürünü derinlemesine nemlendirme özelliğine sahip. Vaselina yatıştırıcı el kremi isimli ürün özellikle ellerinizde yaralar, sıyrıklar ve kızarıklıklar bulunuyorsa oldukça işe yarıyor. Doğal içeriği ile yaralarınızı iyileştirirken sentetik içerikli kremler gibi canınızı yakmıyor. Vaseline yatıştırıcı el kremi isimli ürün 9 TL fiyatı ile raflarda yerini alıyor.

 

Loccitane Kiraz Çiçeği El Kremi

en etkili el kremleri

Loccitane markasının bu ürünü içeriğinde bulundurduğu kiraz çiçeği özleri ile hem ellere bakım yapıyor hem de kiraz çiçeğinin hoş kokusunu cildiniz üzerinde bırakıyor. Derinlemesine nemlendirme özelliğine sahip Loccitane kiraz çiçeği el kremi isimli ürün 59 TL fiyatı ile raflarda yerini alıyor.

 

Etiketler: el kremi en etkili el kremleri etkili el kremi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL