Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Yazar: Ebru Genel

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Kadınların en çok yakındıkları sorunlardan biri de küçük göğüslere sahip olmaktır. Estetik ameliyata ve diğer çözümlere maddi durumu yetmeyen kişisel doğal göğüs büyütme yöntemlerine başvururlar. Doğal göğüs büyütme yöntemleri, her kadının evde kendi kendine uygulayabileceği, ucuz ve güvenli yöntemlerdir. Peki bu yöntemler nelerdir?

Evde Göğüs Büyütme ve Dikleştirme

Evde göğüs büyütme ve dikleştirme söz konusu olduğunda birçok yöntem sıralanabilir. Ancak hepsi ne yazık ki işe yaramaz. Doğal göğüs büyütme yöntemlerinin kimi kalıcı etkiler sağlarken kimi de geçici etkiler sağlamaktadır. İşe yarayan yöntemler sayesinde artık göğüslerinizi dolgulu sutyenlerin arkasına saklamanıza gerek yok.

Evde göğüs büyütme ve dikleştirme yöntemlerinin ilki ve kalıcı olanı kişinin günlük beslenmesine vücutta östrojen hormonunu tetikleyen yiyecekleri katmasıdır. Bu yiyecekler kadınlık hormonu olan östrojen hormonunun daha fazla salgılanmasını sağlayacak ve haliyle göğüslere kalıcı bir büyüme getirecektir. Bu yiyecekler arasında ketentohumu, soya sütü ve diğer soya ürünleri, çeşitli kuruyemiş ve bakliyatlar, susam, çilek, şeftali ve kırmızı şarap gibi besinlerdir. Göğüs büyütmede kullanılan ve en çok tercih edilen yöntem ise zeytinyağı kullanımıdır. Neredeyse her derde deva olarak adlandırılan zeytinyağını doğrudan içebilir veya göğüslere bir miktar sürerek masaj yapabilirsiniz. Üstelik sadece zeytinyağı kullanmak istemeyenler yine zeytinyağıyla eş değer olan zeytinyağlı sabun ile göğüs büyütebilirler.

 

Zeytinyağlı sabunun diğer faydalarını öğrenmek için “Zeytinyağlı Sabunun Bilinmeyen Faydaları“ adlı makalemize göz atabilirsiniz.

 

Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri
Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri

Göğüs Büyütme Egzersizleri

Sıklıkla başvurulan ve işe yarayan bir diğer yöntem göğüs büyütme egzersizleri yöntemidir. Bu egzersizler sayesinde meme çevresinde ve memede bulunan kasları tetikleyebilir ve daha fazla büyümesini sağlayabilir. Doğal göğüs büyütme yöntemleri arasında gösterilen göğüs büyütme egzersizleri şöyle sıralanabilir:

  1. Göğüs Presi: iki elinize birer dumbell alarak sırt üstü yatın. Kollarınızı vücudunuza dik olacak şekilde yukarı aşağı ritimli bir şekilde hareket ettirerek göğüs kaslarınızın çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu hareketi düzenli olarak uyguladığınızda etkisini göreceksiniz.
  2. Şınav: Standart şınav pozisyonunu herkes bilir. Şınav çekerek kol kaslarınızı geliştirmenin yanı sıra göğüs kaslarınızı da çalıştırarak göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.
  3. Sırt ve Omuz Egzersizleri: Sırt ve omuz egzersizleri çok çeşitlidir. Siz de bu egzersizlerden yaparak göğüslerinizin büyümesini sağlayabilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen yöntemler her bünyede aynı etkiyi göstermeyebilir çünkü her vücut değişiktir. Sizin için en iyi sonucu getirecek yöntemi öğrenmek için doktorunuzla konuşmanızı tavsiye ederiz.

Etiketler: doğal göğüs büyütme dogal göğüs büyütme yöntemleri evde göğüs büyütme meme büyütme meme büyütme egzersizi meme büyütme masajı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL